Lublin, 7 - 9 października 2021 r.

XV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

Wyzwania w reumatologii dziecięcej


Informacje praktyczne

 

MIEJSCE OBRAD

Focus Hotel Premium ****

20-126 Lublin, ul. Podzamcze 1

 

REJESTRACJA UCZESTNICTWA

Konferencja przeznaczona jest wyłącznie dla lekarzy i przedstawicieli branży farmaceutycznej. Uczestnictwo w konferencji jest płatne. Opłata rejestracyjna od dnia 11 września 2021 r. wynosi 500 zł brutto.

Uczestnicy konferencji otrzymają materiały konferencyjne, zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo (pocztą elektroniczną), punkty edukacyjne, wyżywienie zgodnie z programem. Opłata rejestracyjna nie obejmuje zakwaterowania.

 

REJESTRACJA W CZASIE TRWANIA KONFERENCJI

Biuro Konferencji zlokalizowane będzie w holu wejściowym Focus Hotel Premium, ul. Podzamcze 1 w Lublinie. Godziny pracy Biura Konferencji:

• w dniu 7 października 2021 r. – od godziny 11.00 do zakończenia obrad

• w dniach 8 i 9 października 2021 r. – w godzinach obrad

Hot Line (+48) 693 067 914

 

ZAŚWIADCZENIA I PUNKTY EDUKACYJNE

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie potwierdzające otrzymanie punktów edukacyjnych. Zaświadczenia zostaną rozesłane pocztą elektroniczną w terminie kilku tygodni po zakończeniu konferencji.

 

IDENTYFIKATORY

Identyfikator otrzymany podczas rejestracji upoważnia do uczestnictwa w obradach, wstępu na teren wystawy firm oraz korzystania z posiłków wymienionych w programie. Prosimy o posiadanie przy sobie identyfikatorów.

 

INFORMACJE DLA PRELEGENTÓW

Sala wykładowa wyposażona jest w projektor multimedialny i laptop z programem PowerPo­int. Prelegenci są proszeni o przekazanie swoich prezentacji bezpośrednio obsłudze tech­nicznej w sali obrad najpóźniej w przerwie poprzedzającej sesję, w której zaplanowana została prezentacja.  

W przypadku prezentacji zawierających filmy, elementy animacji itp. sugerujemy wcze­śniejszy kontakt z obsługą techniczną i przetestowanie poprawności odtwarzania prezen­tacji. Prelegent ma możliwość użycia własnego laptopa po uprzednim uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad.

 

SPONSORZY I WYSTAWCY

Fresenius Kabi

Komtur

medac

Novartis

Pfizer

Roche

TMS / Canon Medical Systems

 

BEZPIECZEŃSTWO / PRZEPISY EPIDEMICZNE

Przepisy epidemiczne wyznaczają minimalną powierzchnię przypadającą na każdą osobę niezaszczepioną. Dlatego prosimy uczestników o wypełnienie oświadczenia epidemicznego przy odbiorze materiałów konferencyjnych oraz o posiadanie zaświadczenia o pełnym szczepieniu przeciwko COVID-19.

W czasie obecności w budynku obrad uczestnicy proszeni są o stosowanie środków ochrony osobistej (maseczki oraz płyny dezynfekujące w dystrybutorach).

 

WYŻYWIENIE PODCZAS KONFERENCJI

Kolacja w czwartek 7 października 2021 r. odbędzie się w restauracji Sielsko-Anielsko, ul. Rynek 17, zlokalizowanej ok. 1,1 km od miejsca obrad (ok. 15 minut pieszo).

Lunch i kolacja w piątek 8 października 2021 r. serwowane będą w restauracji hotelu Focus Premium (w miejscu obrad).

Serwis kawowy dostępny będzie w holu wystawowym.

 

KOMUNIKACJA I PARKINGI

Focus Hotel Premium zlokalizowany jest w centrum miasta. Posiada niewielki parking podziemny oraz miejsca parkingowe przy hotelu. Auta można również pozostawić na ogólnodostępnym parkingu osiedlowym lub w pobliskiej galerii handlowej Vivo! (w godzinach pracy galerii).

W śródmieściu Lublina obowiązuje obszar płatnego parkowania (w dni robocze w godz. 8.00-18.00), podzielony na cztery strefy A, B, C oraz D. Bilety czasowe można wykupić w parkometrach, akceptujących gotówkę i karty płatnicze.

Popularna aplikacja mobilna Sky Cash / Mobi Parking umożliwia zapłatę tylko w strefie D. W pozostałych strefach w przypadku płatności mobilnej można korzystać wyłącznie z aplikacji CityPark (https://cityparkapp.pl).

Podczas poruszania się po Lublinie sugerujemy korzystanie z komunikacji miejskiej lub taksówek. Recepcje hotelowe udzielają informacji o liniach autobusowych i trolejbusowych na terenie miasta.

Wybrane korporacje taksówkowe w Lublinie:

• tel. (81) 511 11 11 – Ale Taxi

• tel. (81) 196 26 lub (81) 533 33 33 – Damel Taxi

• tel. (81) 524 00 00, (81) 196 62 lub (81) 196 21 – Echo Taxi

• tel. (81) 191 91 – Radio Taxi MPT

• tel. (81) 444 44 44 – Radio Taxi Czwórki